Nowy Bezpłatny Tygodnik "7 Dni" już do pobrania

Nowy Bezpłatny Tygodnik
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W tym tygodniu piszemy o wizycie ministra Antoniego Macierewicza, który potwierdził, że w naszym mieście powstanie siedziba Polskiej Grupy Zbrojeniowej oraz Centrum Usług Biznesowych, w którym zatrudnienie znajdzie 300 osób. Tę decyzję komentują na naszych łamach: Adam Bielan, Radosław Witkowski i Marek Suski, a i swoje trzy grosze dodał Adam Hildebrandt w swoim cotygodniowym felietonie „NieObiektywnym Okiem”.

Zapraszamy do lektury wywiadu Krzysztofa Domagały, który tym razem pytał siedmiokrotnej medalistki igrzysk paraolimpijskich Alicji Fiodorow, czy niemożliwe nie istnieje. Wspominamy również o dużych pieniądzach na kamienicę Deskurów czy o Apelu Młodych.

Nie zabrakło również miejsca na Radom Food Fest, czyli wydarzenie, w którym weźmie udział kilkanaście punktów gastronomicznych z naszego miasta i regionu, a wszyscy za rozsądne pieniądze będą mogli spróbować pysznych dań. A o tym wszystkim mogą Państwo przeczytać w najnowszym numerze Bezpłatnego Tygodnika „7 Dni”, który bezpiecznie i bezpłatnie można pobrać TUTAJ

Życzymy przyjemnej lektury,

Redakcja

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy