Nowoczesna chce programu chodnikowego

Nowoczesna chce programu chodnikowego
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

- Już w nowym budżecie powinny znaleźć się środki na realizację tego ambitnego planu. Tak by poprawić komfort życia mieszkańców naszego miasta na ich osiedlach. Oczekujemy od władz Radomia wsłuchania się w głosy mieszkańców – powiedziała Katarzyna Kalinowska, przewodnicząca radomskiej Nowoczesnej.

Jak podkreślają przedstawiciele partii, ich postulat wynika z konsultacji przeprowadzanych na osiedlach Radomia. - Wszyscy mieszkańcy naszego miasta są pieszymi. Tymczasem stan chodników, jak i całej infrastruktury dla pieszych jest w Radomiu w zły. Wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których wspólnoty mieszkaniowe chciały współfinansować remont chodników w ich najbliższym otoczeniu. Niestety zawsze spotykało się to z brakiem zainteresowania władz miasta – dodał Patryk Fajdek.

Nowoczesna od początku swojego istnienia stawia na kontakt z ludźmi, na konsultacje i na wspólne budowanie programu i rozwiązań. - Mamy odwagę z rozmawiać z mieszkańcami naszego miasta, dlatego w ostatnim czasie rozpoczęliśmy kolejny etap konsultacji. Udajemy się na osiedla, do tych najmniejszych społeczności, gdzie wspólnie z mieszkańcami starami się identyfikować problemy i przygotowywać rozwiązania – zakończyła Ewa Zarychta.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy