Nowe boisko dla AS Radomiak

Nowe boisko dla AS Radomiak
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


- Bardzo się cieszę, że po wielu latach do tej dzielnicy Radomia wraca sport. To efekt wielkiej determinacji i uporu wszystkich działaczy Akademii Sportu Radomiak. Ta chwila pokazuje, że warto mieć marzenia – mówił podczas uroczystego otwarcia boiska prezydent Radosław Witkowski. – Sport to taka dziedzina życia, która najlepiej kształtuje młodych ludzi. Życzę wszystkim, abyście w tym miejscu spędzali same piękne chwile, które przygotują was do późniejszych występów na Stadionie Narodowym – mówił do młodych piłkarzy uczestniczący w uroczystości wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Leszek Ruszczyk.

Odnowione boisko przy ulicy Słowackiego otrzymało imię Władysława Kramczyka, zmarłego w 2011 roku prezesa Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. – To boisko było mojemu mężowi bardzo bliskie. Razem z drużyną Viki Radom przeżyliśmy tu wiele wspaniałych chwil. Tym, którzy będą tu trenować, życzę jak najwięcej goli i jak najwięcej zwycięstw - mówiła wzruszona Jadwiga Kramczyk.

Akademia Sportu Radomiak pracuje obecnie z chłopcami w wieku od 6 do 14 lat. Wkrótce zostanie objęta nowoczesnym programem szkoleniowym tworzonej Akademii Radomiaka.


UM

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy