Niszczą klomby i kosze i nie wiedzą dlaczego. Są mandaty

Niszczą klomby i kosze i nie wiedzą dlaczego. Są mandaty
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W piątek (3 października) o godzinie 23:30 operator monitoringu miejskiego zgłosił do dyżurnego Straży Miejskiej incydent przy ul. Żeromskiego 7. 

- Mężczyzna wyrywał kwiaty z donic. Na miejsce wysłano patrol Straży Miejskiej. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Na sprawcę zdarzenia nałożono 300 zł mandatu  karnego - poinformował Piotr Stępień, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Radomiu. - W sobotę w nocy otrzymaliśmy zgłoszenie, że przy dworcu PKP porusza się mężczyzna, który na środku placu dworcowego rozbił szklaną butelkę. Podczas czynności wyjaśniających mężczyzna był agresywny w związku z czym użyto wobec niego środków przymusu bezpośredniego. Sprawcę zdarzenia przewieziono na I komisariat policji, gdzie nałożono na niego mandat karny w wysokości 500 zł - dodał Piotr Stępień. 
 
Do kolejnego incydentu doszło w niedzielę (5 października) o godzinie 4:25. Operator monitoringu miejskiego zgłosił do dyżurnego Straży Miejskiej, że na skrzyżowaniu ulic Traugutta z Waryńskiego porusza się mężczyzna, który chwilę wcześniej przewrócił betonowy kosz na śmieci. Na miejsce wysłano patrol Straży Miejskiej.
- Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania, podczas czynności wyjaśniających stwierdzono iż na koszu nie ma uszkodzeń. Na sprawcę zdarzenia nałożono mandat karny w kwocie 200 zł - wyjaśnił Piotr Stępień.

 

Źródło: Straż Miejska Radom/ fot. archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy