Nietrzeźwi stracili panowanie nad autami

Nietrzeźwi stracili panowanie nad autami
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W poniedziałek rano w Wierzbicy na ul. Kościuszki doszło do kolizji.  - Kierująca mercedesem zjechała z drogi i uderzyła w barierkę. Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia sprawdzili stan trzeźwości 42-latki i badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie - informuje Justyna Leszczyńska, rzecznik miejskiej policji.

We wtorek ok. godz. 11 na ul. Limanowskiego doszło do zderzenia dwóch aut. - Pojazd marki mazda jadąc od ulicy Dębowej zjechał na chodnik i uderzył w pojazd marki opel vectra, który wyjeżdżał z posesji. 34-letni mężczyzna z opla został przewieziony do szpitala. Natomiast okazało się, że 43-letni mieszkaniec Radomia, który kierował mazdą był nietrzeźwy. Badanie trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie - wyjaśnia Leszczyńska.

Kierujący odpowiedzą za spowodowanie zdarzenie drogowego i kierowanie autem po alkoholu.

Policja przypomina, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem i po raz kolejny apelujemy, aby nie wsiadać po alkoholu do pojazdu. Jedna nieprzemyślana decyzja może doprowadzić do tragedii. Nietrzeźwy kierujący to ogromne zagrożenie dla wszystkich użytkowników dróg.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJNajświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy