Najpiękniejsze kobiety świata w Pałacu Domaniowskim

Najpiękniejsze kobiety świata w Pałacu Domaniowskim
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


- Oglądaliśmy jeden z programów transmitowanych w telewizji, program kulinarny. Stwierdziliśmy, że Pałac Domaniowski bardzo ładnie się prezentuje i będzie również fajną atrakcją dla dziewczyn. Dziewczyny przyjeżdżają z różnych zakątków świata, często takich pałaców nie widziały. Pałac jest bardzo ładnie położony więc idealnie nam się wkomponował w cały program zgrupowania – poinformowała organizatorka Aleksandra Ogłaza. Uczestniczki konkursu są podobnego zdania. - Pałac Domaniowski zrobił na wszystkich dziewczynach ogromne wrażenie. Wszystkie mówiły łał, gdzie my jesteśmy, tutaj jest pięknie - powiedziała Ada Sztajerowska reprezentująca Polskę.

Galeria


Dla polskiej finalistki konkurs to niezwykłe doświadczenie. - Można się bardzo wiele nauczyć przebywając wśród najpiękniejszych dziewczyn z całego świata. To jest ogromna przygoda. Mamy dużo bardzo intensywnych zajęć, sesje zdjęciowe, pokazy mody, uczymy się choreografii, zwiedzamy – mówiła Polska piękność.

Jak się dowiedzieliśmy finalistki konkursu będą również zwiedzały Radom, jednak kiedy i gdzie się pojawią, pozostanie tajemnicą. Uczestniczki w naszym mieście nie mogą się doczekać... zakupów. Co byście zaproponowali do zwiedzenia w Radomiu finalistkom konkursu? Piszcie w komentarzach może organizatorzy wezmą pod uwagę Wasze propozycje.

AH/fot. MS

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy