Na Malczewskiego wymieniali opony

Na Malczewskiego wymieniali opony
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Akcję zorganizował Radomski Samorząd Obywatelski, a patronowali jej radomscy policjanci. Odbywała się w całym mieście. - Promujemy uprzejmość, która automatycznie przekłada się na bezpieczeństwo i zmniejszenie korków – mówi Jarosław Kowalik, współorganizator wydarzenia.- Pamiętajmy, że ta uprzejmość zawsze do nas wraca, więc warto być uprzejmym – dodaje. - Już po raz ósmy przeprowadzamy działania na ulicach, natomiast cały czas czekamy na zdjęcia uprzejmych kierowców. Akcja jest cały czas żywa i potrwa do jesieni – informuje Kowalik.

- Akcja to coś bardzo fajnego. Myślę, że w ten sposób dajemy przykład innym kierowcom, pokazujemy, że to właśnie Radom jest takim miastem, gdzie są uprzejmi kierowcy – mówi jeden z wyróżnionych dzisiaj kierowców.

Dla wyróżnionych kierowców były przewidziane nagrody rzeczowe. Tym razem uprzejmi kierujący mogli liczyć na bony – na wymianę opon i darmowy przegląd techniczny pojazdu. Akcja potrwa do jesieni.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy