MZDiK - utrudnienia w ruchu

MZDiK - utrudnienia w ruchu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Maraton odbędzie się na trasie dookoła zalewu na Borkach, przede wszystkim z wykorzystaniem chodników i dróg dla rowerów - od obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przez chodnik wschodniej stronie zalewu, wzdłuż ulicy Suchej (przez most), przez chodnik po zachodniej stronie zalewu, a następnie wzdłuż ulic Bulwarowej, Maratońskiej i Dębowej (bez wbiegania na jezdnię) do ulicy Krasickiego, której końcówka jako jedyna zostanie zamknięta dla ruchu. Wystąpią również utrudnienia w dojeździe do ulic Mącznej i Podmokłej. Tę trasę uczestnicy maratonu pokonają dziesięciokrotnie. Apelujemy do pieszych i do rowerzystów o niekorzystanie w tym czasie z zamkniętych fragmentów chodników lub dróg dla rowerów!

Z powodu braku możliwości funkcjonowania przystanku Dębowa / Maratońska 02 (chodnik po tej stronie ulicy będzie przeznaczony tylko dla biegaczy), będzie on zawieszony w godzinach około 10:00-16:15. Autobusy linii 13, jadące w stronę pętli końcowych Os. Wośniki oraz Wośniki / Szkoła, będą zatrzymywały się wtedy na tymczasowym przystanku Maratońska / Dębowa, zlokalizowanym przed skrzyżowaniem (koło cmentarza rzymskokatolickiego). Przystanek ten będzie obowiązywał tylko dla linii 13 (autobusy linii 8 i 12 będą stawały w swoich stałych miejscach).

MZDiK prosi wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie ostrożności w rejonie trasy maratonu oraz o stosowanie się do wprowadzonych tam ograniczeń w ruchu!

MZDiK

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy