Milion padnie w Radomiu! M1 na oczach całej Polski!

Milion padnie w Radomiu! M1 na oczach całej Polski!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W najbliższą niedzielę (9 grudnia) poznamy zwycięzcę loterii Milionada, organizowanej w Centrach Handlowych M1 w całej Polsce. Kto otrzyma milion złotych w gotówce? Główna nagroda padnie w Radomiu - to tutaj odbędzie się losowanie. 

Przez ponad dwa miesiące klienci Centrów Handlowych M1 na terenie całego kraju, robiąc zakupy i rejestrując je na specjalnej karcie z indywidualnym kodem, zwiększali swoje szanse na wygranie miliona złotych. Spośród 1800 osób, które w trakcie trwania loterii zarejestrowały najwyższą łączną kwotę za zakupy, już w niedziele w CH M1 w Radomiu, wyłoniony zostanie zwycięzca, który otrzyma milion złotych. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników Milionady, którzy zarejestrowali choćby jeden paragon, zostaną rozlosowane nagrody dodatkowe-bony towarowe o wartości 1.500 złotych każdy.

- W organizowanej przez nas loterii wzięło udział prawie 55 tysięcy klientów. Najwięcej, bo prawie 22 procent stanowili nabywcy Centrum Handlowego M1 w Radomiu i dlatego to tu zdecydowaliśmy się przeprowadzić losowanie głównej nagrody. Zapraszamy wszystkich do Centrów Handlowych M1, ponieważ tylko obecność na losowaniu upoważnia do odbioru nagrody – mówi Dominik Piwek, dyrektor departamentu marketingu i PR METRO PROPERTIES w Polsce.

Zdobywca nagrody głównej oraz laureaci nagród dodatkowych zostaną wyłonieni podczas losowania, które rozpocznie się o godzinie 12:00, 9 grudnia 2012 r. w Centrum Handlowym M1 w Radomiu, przy al. Grzecznarowskiego 28. Losowanie będzie transmitowane na żywo we wszystkich centrach M1 w całej Polsce.

red. A.J.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy