Metoda "na studenta"

Metoda
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Do władz Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu dotarły informacje o grupie oszustów, którzy pod przykrywką studentów WSH naciągali mieszkańców Radomia na zakup płyt. Dochód rzekomo miałby być przekazywany na rzecz chorych dzieci. Oszuści grasują w okolicach osiedla Planty i Ustronie.

W imieniu władz Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu informuję, że  studenci, pracownicy ani żadna z osób związanych z uczelnią nie otrzymała zgody na prowadzenie jakiejkolwiek działalności polegającej na sprzedaży lub zbieraniu pieniędzy na wyżej opisane cele. W związku z tym przestrzegamy przed nieuczciwymi akwizytorami, którzy podają się za studentów Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Celem ich działalności jest oszustwo i naciąganie mieszkańców na zakup w celu osiągnięcia własnych korzyści majątkowych - podkreśla Paulina Makowiecka z Działu komunikacji Zewnętrznej WSH.

Jak informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej w Radomiu, o tej pory żaden mieszkaniec nie zgłosił sprawy policji.

Osoby, które padły ofiarą naciągaczy lub miały z nimi kontakt, proszone są o przekazanie informacji do redakcji pod numerem telefonu (48) 312-13-44 w.13 lub na adres cozadzien@onet.eu

Red.

Roksana Kowalewska

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy