Lokal przy fontannach – co tam powstanie?

Lokal przy fontannach – co tam powstanie?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najemcą lokalu przy fontannach jest współwłaściciel Pałacyku Domaniowskiego – Konrad Kępczyński.

- W najbliższych dniach powinniśmy dopełnić wszystkich formalności i oficjalnie przejąć to miejsce. Myślę, że w ciągu najbliższego miesiąca - półtora, w tym miejscu zacznie się coś dziać – wyjaśnia Konrad Kępczyński. - Jeszcze do końca nie wiemy, co tam powstanie, zastanawiamy się nad trzema opcjami. Liczymy na to, że wybór tej lokalizacji nie był błędem i inwestowanie pieniędzy w tym miejscu to dobry pomysł.

Jakie są pomysły na nowy lokal?

- Rozważamy opcję, aby przy fontannach powstała bardzo dobra cukiernio - lodziarnia, gdzie jednocześnie będzie serwowana pyszna kawa. Drugą opcją jest cocktail bar, taki jakiego w Radomiu jeszcze nie ma. Byłaby możliwość napicia się w tym miejscu nietypowych drinków. Ostatnim rozwiązaniem jest podjęcie współpracy z którąś z „sieciówek” typu Starbucks lub Coffeeheaven – dodaje Konrad Kępczyński. - Liczymy na to, że radomianie pomogą nam podjąć tę decyzję i zasugerują, która z naszych propozycji jest najlepsza. W miarę możliwości weźmiemy ich opinię pod uwagę.

W zależności od tego, jaka decyzja zapadnie nowy najemca nie wyklucza, że w nowym lokalu będzie dostępna oferta Cateringu Domaniowskiego, czyli grupa dietetycznych potraw przyrządzonych z najwyższej jakości produktów. 

Na prośbę najemcy lokalu, umieszczamy na naszej stronie sondę, która pomoże podjąć decyzję, w jaki sposób nowy lokal przy fontannach powinien być zagospodarowany.


 

 

Aleksandra Jabłonka/ fot. M.S.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy