Kukiz z inwestorem dla Radomia

Kukiz z inwestorem dla Radomia
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W liście intencyjnym możemy przeczytać:

Nasz holding realizując ambitną politykę rozwoju, w tym przede wszystkim produkcji maszyn i narzędzi rolniczych oraz ciągników, pojazdów i urządzeń przeznaczonych dla wojska, po dokładnej analizie potencjalnych lokalizacji dla przyszłych inwestycji podjął decyzję o skoncentrowaniu swej uwagi na Radomiu i okolicach miasta.

Dodatkowych argumentów przemawiających za tą lokalizacją, argumentów ekonomicznych, społecznych i innych dostarczyła nam obszerna ekspertyza przygotowana przez zespół kierowany przez dr Dariusza Grabowskiego.

Nasz holding jest zainteresowany podjęciem produkcji elementów do napędu ciągników, samodzielnego przedsiębiorstwa napraw, remontów maszyn i urządzeń stosowanych w rolnictwie, w tym ciągników i pojazdów rolniczych oraz przedstawicielstwa handlowego oferującego pełną gamę produktów naszych firm.

Gotowi jesteśmy do podjęcia bezzwłocznych rozmów z władzami samorządowymi celem uzgodnienia lokalizacji oraz zaangażowania władz samorządowych w pomyśle rozstrzygnięcia, które zarówno dla Radomia i mieszkańców Radomia, jak i Pol-Mot Holding powinny oznaczać nową szanse rozwojową.

List intencyjny podpisał Andrzej Zarajczyk, prezes zarządu Pol-Mot Holding.

Podczas dzisiejszej konferencji przedstawiciele komitetu Kukiz 15 odnieśli się również do tematu radomskiego lotniska z którego jak pisaliśmy wczoraj z końcem miesiąca mają być zawieszone loty do Pragi. Kandydaci porównali sytuację z radomskim lotniskiem do mitu o Dedalu i Ikarze, z tą różnicą, że w micie zostały roztopione skrzydła, zaś w Radomiu w lotnisku topi się pieniądze.

A.H.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy