Kongres Nowej Prawicy otwiera nowe biuro

Kongres Nowej Prawicy otwiera nowe biuro
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
[gallery id=1228]

Biuro przy ul. Struga 51 (II piętro) będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 11- 17 i w soboty w godz. 11 - 13.
- Zapraszamy mieszkańców Radomia do wizyt. Będzie można porozmawiać, zgłosić pomysły lub uwagi krytyczne związane z Radomiem, zapisać się do naszego ugrupowania - mówi Ewa Zajączkowska, rzecznik radomskiego oddziału KNP, kandydatka na radną.
- Będzie też biblioteka. Oferujemy książki prezesa Janusza Korwina - Mikke i mojej skromnej osoby, ale tez archiwalne i nowe numery pisma "Najwyższy Czas!" - dodaje prezes radomskiego oddziału KNP Waldemar Rajca. - W przyszłym tygodniu przedstawimy naszego kandydata na prezydenta i rozpoczniemy oficjalnie kampanię wyborczą. W tym czasie będzie mozna kupić nasz znaczek z feniksem w promocyjnej cenie 3 zł.

Działacze radomskiego KNP chcą stworzyć coś na kształt departamentu ds. wniosków obywatelskich. Liczą na to, że radomianie będą im zgłaszać wszelkie przykłady korupcji w mieście, ale też prawnych czy drogowych absurdów. Liczą na obywatelskie wnioski radomian co trzeba i można w Radomiu zmienić na lepsze.

Waldemar Rajca poinformował, że obecnie radomski oddział KNP liczy około 100 członków w mieście i regionie.
- Nie przyjmujemy każdego, jesteśmy elitarną partią. Tu trzeba kierować się programem, mieć określone zasady - stwierdził i pochwalił się, że od 1 sierpnia jest oficjalnie asystentem europosła Janusza Korwina Mikke.


RED, fot. SR

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy