Koncert charytatywny "Tworzyć by Pomagać"

Koncert charytatywny
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Zuzia Musiałek ma 5 lat i od urodzenia ma wrodzoną wadę stóp: tzw. stopy serpentynowe. Zabieg w najbliższym czasie ma być gwarancją, że z wiekiem stopy dziewczynki będą rozwijały się w sposób prawidłowy, dzięki czemu Zuzia będzie mogła naturalnie się poruszać. Koszt operacji wynosi ok. 20 tys. zł.

- Dzwoniliśmy po lekarzach, wszyscy mieli pomysły, ale to były tylko pomysły. Natomiast jeden z lekarzy powiedział, że spotkał się z takim przypadkiem i podejmie się operacji - mówi mama Zuzi. - Choć nie zagwarantował, że będzie to wyglądało jak w poprzednich przypadkach, to mamy nadzieję, że będzie wszystko w porządku i że w końcu założy buty takie, jakie mają inne dzieci w przedszkolu.

W trakcie imprezy odbędzie się aukcja prac artystów radomskich i ogólnopolskich. Zostaną zlicytowane prace m.in. Rafała Malczewskiego, ks. Władysława Paciaka, Józefa Panfila, prof. Karola Badyny i wielu innych.

Bilety na koncert w cenie 35 zł będzie można nabyć od poniedziałku, 18 września w Łaźni przy ul. Żeromskiego 56 i w siedzibie Caritas Diecezji Radomskiej przy ul. Kościelnej 5 w godzinach otwarcia.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy