Kije i noże poszły w ruch - bójka na Traugutta

Kije i noże poszły w ruch - bójka na Traugutta
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

- W piątek około godz. 21 policjanci zatrzymali sześciu mężczyzn, którzy brali udział w bójce pod lokalem gastronomicznym na ul. Traugutta. Trzech z nich to mieszkańcy powiatu radomskiego w wieku 20-27 lat – wszyscy w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi, a badanie alkomatem wykazało u nich od 0,5 do 1,6 promila alkoholu w organizmie. Natomiast pozostali zatrzymani to obcokrajowcy w wieku 30-37 lat. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia zostali osadzeni w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych - powiedziała Justyna Leszczyńska z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji z siedzibą w Radomiu.

- Jak ustalili policjanci, wszystko zaczęło się od sprzeczki między nietrzeźwymi mężczyznami i pracownikiem lokalu na ulicy Traugutta. W konsekwencji doszło do szarpaniny i bójki między sześcioma mężczyznami, a uczestnicy wykorzystali m.in. kije od szczotek oraz nóż, będące na wyposażeniu lokalu gastronomicznego - dodała Justyna Leszczyńska.

Wszyscy zatrzymani przez policjantów mężczyźni usłyszeli już zarzuty udziału w bójce i za przestępstwo, którego się dopuścili grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KD / Źródło: KMP / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy