Kiedy ruszy lodowisko?

Kiedy ruszy lodowisko?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Lodowisko Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w tym roku zostało ustawione przy ul. Narutowicza 9. W tym roku, radomianie korzystający z lodowiska MOSiR-u, będą mieli do dyspozycji ponad 200 par łyżew. W wypożyczalni MOSiR w Radomiu znajdują się łyżwy o zróżnicowanej numeracji. Obecnie ustalane są szczegóły dotyczące lodowiska i wszystko wskazuje na to, że wzorem poprzednich lat, przez sezon łyżwiarski czynne będzie od godz. 9 do 21. Wejścia na taflę lodowiska odbywać się będą w godzinach 9-13 oraz od 15 do 20. Przerwa techniczna, na poprawę stanu tafli przewidziana będzie w godzinach 14-15. Wówczas nie będzie wejść na lodowisko.
 

Zbudowanie tafli będzie jednak możliwe przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Potrzebna będzie m.in. ujemna temperatura przez kilka nocy.

W poprzednich sezonach lodowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony rodzin, dlatego będzie kontynuowana oferta specjalna w postaci biletu rodzinnego.

Wszystko wskazuje na to, że utrzymane zostaną ceny biletów obowiązujące w poprzednim sezonie. Były to normalny - 7 zł/godz, ulgowy - 5 zł/godz, wypożyczenie łyżew - 6 zł. Za bilet grupowy płaciliśmy 3 zł od osoby. Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 2 złote od osoby. Bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym m.in. jedna osoba dorosła) to 13 zł za 3 osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 3 zł.

http://www.cozadzien.pl/zdjecia/lodowisko-mosir-w-radomiu/43439

Ponadto nadal będzie można uzyskać kartę abonamentową, do której w poprzednich latach mogliśmy otrzymać dodatkowe bonusy. I tak ma być również w tym roku. Na kartę za 50 zł otrzymać będzie można 10 proc. gratis, czyli w sumie 55 zł do wykorzystania; za kartę 100 zł otrzymamy 15 proc. gratis, czyli w sumie 115 zł do wykorzystania, a za kartę 250 zł aż 20 proc. gratis, czyli w sumie 300 zł do wykorzystania.

Specjalną ofertę MOSiR przygotuje również dla osób korzystających z zajęć basenowych. W ramach akcji „Z basenu na lodowisko” za każdy zakupiony bilet na basenie Neptun, po przedstawieniu paragonu, otrzymamy 50 proc. zniżki na wejście na lodowisko.

Dla zainteresowanych, w sezonie zimowym będzie prowadzona nauka jazdy na łyżwach. Szczegóły dotyczące zajęć będzie można uzyskać na początku sezonu łyżwiarskiego. Najmłodsi natomiast, tak jak w latach ubiegłych, zapewne chętnie skorzystają również z pomocy kilku „pingwinków” do nauki jazdy.

CZD/rc

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub

#WieszPierwszy

Polecamy