Karta Rodzina Plus - przedłuż ważność do 2018 roku

Karta Rodzina Plus - przedłuż ważność do 2018 roku
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Przypomnijmy, że pierwsze Karty Rodzina Plus wydawane były na okres nie dłuższy niż do 31 grudnia 2014 r. Wnioski o wydanie lub przedłużenie terminu ważności karty można składać w Wydziale Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Radomiu pok. 180 (wejście od ul. Niedziałkowskiego).

- Radomskie rodziny z co najmniej trójką dzieci bardzo chętnie sięgają po udogodnienia wynikające  z samorządowego programu Karta Rodzina Plus. Obecnie karty posiada blisko 6 tysięcy osób - przekonuje Ryszarda Kitowska z kancelarii prezydenta Radomia. - Przypomnijmy, że Program Karta Rodzina Plus przeznaczony jest dla rodzin z co najmniej trojgiem dzieci i polega na umożliwieniu osobom nim objętym korzystania z katalogu ulg, zniżek i preferencji. Dzięki nim, członkowie rodzin wielodzietnych mogą  aktywniej niż dotąd uczestniczyć w życiu kulturalnym  miasta i korzystać z obiektów sportowo-rekreacyjnych, a także ulgowych opłat za przejazdy komunikację miejską.

Swój akces do gminnego programu zgłaszają także lokalne firmy, które w odpowiedzi na apel prezydenta Radomia wspierają politykę prorodzinną.  Na ulgi posiadacze Karty Rodzina Plus mogą liczyć w przedsiębiorstwach usługowych czy sklepach, które przystąpiły do programu. Pełny katalog ulg, na jakie mogą liczyć posiadacze karty TUTAJ.

RED, fot. UM Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy