I znów minęło siedem dni, i znów mamy „7 Dni”

I znów minęło siedem dni, i znów mamy „7 Dni”
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Bardzo nam było miło gościć w studiu Radia Rekord, portalu CoZaDzien.pl i naszej gazety Marzenę Wróbel. Była posłanka udzieliła pierwszego takiego wywiadu po wyborach parlamentarnych. Co działo się w Jej życiu i co będzie dziać się teraz – między innymi o to pytaliśmy.

Przed nami weekend (a będzie to bardzo bogaty w imprezy czas) i dlatego zapraszamy tych, którzy kochają rowerowe wyprawy na trzecią akcję z cyklu Co Za Jazda!. Tym razem obieramy kurs na zamek w Szydłowcu już o 10 rano w niedzielę i na nią Państwa zapraszamy. Radomska Grupa Mediowa, w tym „7 Dni”, jest partnerem fantastycznego koncertu charytatywnego z muzyką disco-polo, który z inicjatywy poseł Anny Białkowskiej startuje o 17 w niedzielę. Piszemy kto wystąpi i przy jakich przebojach będziemy mogli bawić się.

Oczywiście nie możemy pominąć kompletnie dla nas nie jasnej „historii” z Air Show 2017 – dlatego swoim „NieObiektywnym” okiem spogląda na to w swoim felietonie Adam Hildebrandt.

Standardowo dajemy także tym co cenią sobie domowy spokój i mały ekran, program telewizyjny na cały tydzień to wszystko do pobrania bezpłatnie TUTAJ

Iwona Kaczmarska

Kierownik Redakcji

i

Maciej Dobrowolski

Redaktor Naczelny

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy