Hala przy ul. Struga. Tak idą prace

Hala przy ul. Struga. Tak idą prace
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Hala ma już fundamenty, a w ziemi są zbrojenia. – Pogoda dopisuje, więc wykonawca pracuje pełną parą, nie ma żadnych opóźnień. - Prace ziemne są za nami, są już fundamenty – mówi Mateusz Tyczyński dyrektor Kancelarii Prezydenta. 

Tydzień temu została przedstawiona koncepcja stadionu piłkarskiego sąsiadującego z halą. Pisaliśmy o tym TUTAJ. - Wprowadzone zostały wskazane przez nas wcześniej poprawki. Teraz czas na zapoznanie się z najnowszą wersją koncepcji, a jeśli wszystko będzie tak, jak należy, to firma rozpocznie prace nad projektem, by móc ruszyć z budową – napisał na swoim profilu Radosław Witkowski, prezydent Radomia.

Hala sportowo-widowiskowa ma być najnowocześniejszym obiektem na Mazowszu, pozwalającym na przeprowadzenie rozgrywek w rożnych dyscyplinach sportów halowych, takich jak: koszykówka, siatkówka, piłka ręczna. Na widowni będzie mogło zasiąść 5000 widzów, z czego ok. 3700 miejsc znajdzie się na trybunach stałych a ok. 1300 miejsc na trybunach ruchomych teleskopowych. Hala ma być także wykorzystywana do targów i dużych koncertów. 


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy