Gramy dla Nadii

Gramy dla Nadii
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Nadia ma cztery lata. Urodziła się jako wcześniak z wrodzonym niedorozwojem bliższego końca kości udowej. - Chcemy pomóc spełnić jej marzenie o normalności i zdrowych nóżkach – mówią organizatorzy.

Impreza rozpocznie się o godz. 13 na terenie Kręgielni & Fitness Platinium oraz na parkingach firm Exlo, Teks, Epako oraz Radomskiego Centrum Innowacji i Technologii.

Główna atrakcja to „Aktywnie dla Nadii” – Platynowy Maraton Fitness (start o godz. 14.30. Odbędzie się on na parkingu firmy Epako. Aby wziąć w nim udział, trzeba się zapisać się bezpośrednio w recepcji Fitness Platinium albo zabrać sportowe ubranie, wygodne buty i przyjść na miejsce eventu o wyznaczonej porze! Przy okazji zabierzcie 5zł na symboliczną cegiełkę dla Nadii, która umożliwi wam udział w maratonie. O godz. 16.30 zaś zaplanowano koncert radomskiego zespołu Pod Sufitem Dżungla.

Poza tym w programie przewidziano m.n. licytacje, gry i zabawy dla dzieci, zamek dmuchany, malowanie twarzy, balony i upominki, bezpłatne badanie postawy, wystawę samochodów i motocykli, pokaz taneczno-akrobatyczny i pokaz futbolu flagowego.

Będzie też punkt poboru krwi – od godz. 13:30, w jednej z sal Fitness Platinium.

Pojawią się również zawodnicy Greenducks Radom i zawodniczki AZS WSNSiT Handball Team Radom z puszkami na zbiórkę pieniążków dla Nadii.

Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął prezydent Radomia Radosław Witkowski.


nika

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/nadia.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96