Gdzie nie będzie ciepłej wody? Radpec daje mapę

Gdzie nie będzie ciepłej wody? Radpec daje mapę
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej ,,RADPEC” przygotowało mapę z planowanymi latem przerwami w dostawach ciepła. Ma to ułatwić życie mieszkańcom miasta, przede wszystkim zaś przedsiębiorcom.

Utrudnienia w dostawie ciepła są związane z pracami modernizacyjnymi i remontowymi, lub z przyłączaniem kolejnych budynków do sieci. I tak już 11-12 lipca nastąpi przerwa w dostawie ciepła do budynków przy ul. Filtrowej 3, 4, 5 oraz 25 Czerwca 72. 15 lipca nastąpi przerwa w dostawie ciepła do niektórych obiektów zlokalizowanych po stronie parzystej ul. Osiedlowej, a w dniach 15 - 18 lipca do części obiektów zlokalizowanych na terenie osiedla Prędocinek.

Od 29 lipca do 12 sierpnia planowane są czasowe przerwy w dostawie ciepła w południowej części Ustronia oraz przy ul. Kosowskiej, Batalionów Chłopskich i Krasickiego

Od 29 lipca do 3 sierpnia w budynkach przy ul. Jastrzębiej

Od 29 lipca do 3 sierpnia w budynkach przy ul. Grzybowskiej 10, Grzybowskiej 16/16a, Grzybowskiej 4/6, Grzybowskiej 7, Grzybowskiej 8, Olsztyńskiej 12, Olsztyńskiej 9.

Od 5 do 12 sierpnia w obszarze ulic Mieszka I, Królowej Jadwigi, Piastowskiej, Królewskiej i Łokietka.

Od 5 do 31 sierpnia w budynkach przy ul. Sobieskiego, Królewska, Królowej Jadwigi oraz Jagiellońskiej.

Od 5 do 24 sierpnia w budynkach przy ul. Paderewskiego, Szczawińskiego i Chrobrego.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Radpec jest zobowiązany powiadomić mieszkańców o realizacji prac remontowych 7 dni przed planowanymi wstrzymaniami w dostawie ciepłej wody.

Szczegółowe informacje wraz z mapką znajdują się na stronie Radpec - KLIKNIJ TUTAJ.

Przypomnijmy, że Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „RADPEC" S.A. otrzymała ponad 25 milionów zł dofinansowania na realizację projektu pt. „Zmniejszenie strat energii w sieci ciepłowniczej miasta Radomia". Modernizacja miejskiego systemu ciepłowniczego w Radomiu w ramach projektu, którego wartość przekracza 47 milionów zł, będzie trwała do czerwca 2015 roku. Do tego czasu „RADPEC" przebuduje ponad 23 km sieci ciepłowniczej. Odcinki sieci wykonane w starych technologiach kanałowych zostaną wymienione na rurociągi w technologii preizolowanej z pogrubioną izolacją. Spółka zmodernizuje także 160 węzłów cieplnych indywidualnych i 23 węzły grupowe, które będą bardziej energooszczędne od obecnych.


źródło: RADPEC, Fot. Archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy