Festyn Parafialny na Glinicach

Festyn Parafialny na Glinicach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W trakcie imprezy zbierano pieniądze dla  najuboższych dzieci. Dochód przeznaczony zostanie na organizację i przeprowadzenie półkolonii oraz sfinansowanie posiłków w szkołach dla dzieci z ubogich rodzin z parafii.


Festyn parafialny na Glinicach

Szans do podzielenia się z potrzebującymi było dużo. Najdłuższa kolejka była przed namiotem z loterią fantową. W takcie festynu przewidziano wiele ciekawych atrakcji atrakcji. -Przede wszystkim to dobra zabawa dla całej rodziny.  Wiele ciekawych atrakcji dla dzieci m.in. kucyki, łucznictwo, zawody sportowe, symulator wypadków, a także loteria fantowa, w której można zdobyć wiele nagród, jak  sprzęty gospodarstwa domowego, lot nad Radomiem czy rowery - mówi organizator festynu ksiądz Sebastian Osiński z parafii Najświętszego Serca Jezusowego na Glinicach.

Na festynie pojawiły się całe rodziny z dziećmi. - Sporo ludzi, uśmiechnięte dzieci. Myślę, że bardzo dobra inicjatywa. Dzieciom powinno się pomagać, żeby one też były szczęśliwe i uśmiechnięte - mówią uczestnicy festynu.KS/ fot. Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy