Fashion Dance Night by Dorota Okólska

Fashion Dance Night by Dorota Okólska
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Tegoroczna edycja była okazją do zebrania pieniędzy dla Krzysia Czupryna. Chłopiec cierpi na chorobę EB, czyli pęcherzykowe oddzielanie naskórka. - Ta choroba to ciągła walka z bólem. Każdy dotyk Krzysia powoduje u niego rany podobne do oparzenia. Opatrunki, maści i plastry, które są niezbędne do odpowiedniej pielęgnacji to miesięczny koszt około pięć, sześć tysięcy złotych - powiedziała Dorota Okólska.

Fashion Night Dance by Dorota Okólska


Pomimo kiepskiej pogody tego wieczora, w klubie „Archiwum” stawiło się bardzo wielu radomskich sportowców, tancerzy i modelek. - Liczne grono ludzi przyczyniło się do uzbierania znacznej sumy pieniężnej. Przyszło około 450 osób. Jestem naprawdę prze szczęśliwa, że impreza się udała i mogliśmy choć w małym stopniu pomóc Krzysiowi – relacjonowała projektantka – Kolekcja lato/jesień, którą zaprezentowałam to przede wszystkim zwiewne i romantyczne suknie tiulowe i siatkowe. Kreacje te są bardzo seksowne, gdyż połowa sukni jest przezroczystych. Będą one wystawione do licytacji na moim fanpagu, gdzie każdy będzie mógł wziąć udział w aukcji i wspomóc Krzysia.

Pokaz mody nie był jedyną atrakcją charytatywnego wydarzenia. Wszystkim przybyłym tego wieczora do klubu zaprezentowali się tancerze. Angelika i Daniel, artyści ze szkoły tańca CMG, którzy występowali niedawno na Mistrzostwach Świata uświetnili gale swoim występem. Zaprezentowały się również tancerki z formacji DDC, tancerze bachaty i soliści.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy