Europe Calling szuka pracowników

Europe Calling szuka pracowników
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=980]

Europe Calling rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku w Czechach, oddział w Radomiu otwarto w połowie czerwca 2007 roku.
- Początki nie były łatwe. Byliśmy jedną z wielu firm świadczących usługi typu call center, które pojawiały się na polskim rynku jak grzyby po deszczu. Jednak jako jedni z niewielu przetrwaliśmy, powoli zdobywając zaufanie kolejnych klientów. Determinacja garstki osób sprawiła, że dziś jesteśmy prężnie rozwijającym się call center z nowoczesnym biurem i ponad 150 stanowiskami pracy – powiedziała Magdalena Mroczek, założycielka i prezes spółki Europe Calling. - Naszą siłą jest zespół energicznych, pełnych zapału ludzi. Przekłada się to na wysoką efektywność realizowanych projektów.

Europe Calling może pochwalić się wyróżnieniem od firmy Play za najwyższą skuteczność sprzedaży w porównaniu do konkurencji oraz długą i pomyślną współpracą ze Skarbnicą Narodową. Firma realizuje kilka projektów, obsługiwanych przez telemarketerów i cały czas prowadzi rekrutację nowych pracowników.

- Nie trzeba się bać, tylko spróbować. Podstawowym kryterium przyjmowania pracowników do naszej firmy nie są wyszukane umiejętności, ale chęć i zaangażowanie. Poszukujemy osób, które z przyjemnością przychodzą do pracy – wyjaśniła Agata Dzik, pełnomocnik Energetycznego Centrum.

Aktualne ofert pracy można śledzić na stronie www.europecalling.pl w zakładce "kariera" lub przesłać swoje CV na adres: rekrutacja@europecalling.pl. Współpracę w firmie rozpoczyna się na umowie zlecenie, obowiązujące stawki godzinowe to: 9, 10, 12, 15 zł brutto.

- Jeżeli jesteśmy zadowoleni z pracownika, to oczywiście po jakimś czasie oferujemy umowę o pracę i negocjujemy wysokość wynagrodzenia – przyznała Magdalena Mroczek.

Firma zaprasza do współpracy również osoby po 50 roku życia. Wymagana jest jedynie podstawowa znajomość obsługi komputera. Dodatkowo osoby nowe i stali pracownicy mają możliwość skorzystania ze szkoleń, podnoszących ich kwalifikacje.

- Mieliśmy tutaj pana po pięćdziesiątce, który wcześniej był bezrobotny. W końcu namówiłam go, aby spróbował swoich sił w naszej pracy i okazało się, że bardzo dobrze sobie radził. Wystarczy odważyć – tłumaczy prezes firmy.

Radomskie Europe Calling to jedna z firm działających w grupie Energetyczne Centrum S.A. W ramach spółki w Radomiu działa również Centrum Regionalne Energii dla Firm, które dostarcza  energię elektryczną do Urzędu Miasta i kilkudziesięciu instytucji podległych oraz okolicznych gmin. Energetyczne Centrum w ramach prowadzonej działalności zatrudnia w Radomiu ponad 200 osób.

Aleksandra Jabłonka/ fot. M.S.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy