Dziś otwierają Limanowskiego

Dziś otwierają Limanowskiego
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zakończeniem robót Wodociągów Miejskich, od czwartku, 20 sierpnia od godzin południowych będzie przywrócony ruch na fragmencie ulicy Limanowskiego pomiędzy ulicami Obrońców a Maratońską.

Wspomniany odcinek ulicy Limanowskiego będzie ponownie udostępniony dla wszystkich pojazdów. MZDiK apeluje do kierowców o zwracanie uwagi na nową organizację ruchu w tym rejonie. Przy skrzyżowaniu z ulicą Chopina zostało wyznaczone nowe przejście dla pieszych, wydzielony został także pas do skrętu na parking.

- Na odcinku ulicy Limanowskiego nadal mogą jeszcze występować tymczasowe utrudnienia w ruchu, spowodowane między innymi budową chodnika i pracami przy montażu sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych u zbiegu z ulicą Obrońców - mówi Dariusz Dębski, rzecznik MZDiK.

Lokalizacja przystanków pozostanie do odwołania bez zmian. Przystanek Limanowskiego / Cmentarz 07 (w kierunku centrum miasta) powróci na swoje stałe miejsce dopiero po zakończeniu budowy nowego chodnika. Stałe zmiany dla autobusów miejskich linii 1, 16 i 17 jadących w kierunku ulicy Maratońskiej będą natomiast wprowadzone od 29 sierpnia (przy okazji powakacyjnych korekt rozkładów jazdy). Będą one polegały na uruchomieniu nowego przystanku Limanowskiego / Cmentarz (w sąsiedztwie kaplicy cmentarnej) oraz na zmianie nazwy dotychczasowego przystanku Limanowskiego / Cmentarz na Limanowskiego / Chopina.

Szczegółowe informacje na ten temat zostaną podane niebawem w oddzielnym komunikacie.

KS, Źródło MZDik, fot. cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy