Dzień dziecka w kratkę

Dzień dziecka w kratkę
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Nad zalew przybyło mnóstwo rodzin. Dla zgromadzonych przygotowano wiele atrakcji zaczynając od gier i zabaw integracyjnych, poprzez malowanie twarzy, warsztaty garncarstwa, modelowanie baloników razem z dziećmi, zabawy z chustą, przechodzenie przez tunele, konkursy sprawnościowe, tańce animacyjne, pokazy eksperymentów naukowych czy pokaz baniek mydlanych. Można było sprawdzić się na ściance wspinaczkowej, zagrać w buble football a także skorzystać z przejażdżki na kucyku czy bryczką.


Współorganizatorem pikniku była firma Kratki.pl. - Od lat prowadzimy działalność charytatywną na terenie całego kraju a od trzech lat organizujemy także wydarzenia dla dzieci w Radomiu. W poprzednich latach były to imprezy na zakończenie roku szkolnego, w tym roku Dzień Dziecka. Kolejny piknik rodzinny przygotujemy za rok - mówiła Patrycja Sobień z firmy Kratki.pl.  

Dzieci nad zalewem bawiły się do samego wieczora. - Najbardziej podobają mi się dmuchane kule, w których można się turlać i ściana wspinaczkowa - mówił dziesięcioletni Michał. 

- Jest tu tak dużo atrakcji, że każde dziecko, niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie - powiedział Emanuel.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy