"Dzień Dziecka w kratkę" nad zalewem

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJPiknik rodzinny to wspaniały pomysł na rozpoczęcie pierwszego czerwcowego weekendu. W ramach pikniku obędą się bowiem gry i zabawy integracyjne, zabawy na dmuchańcach, wiele różnego typu atrakcji i promowanie zdrowego stylu życia. Nad zalewem spotkamy się 2 czerwca w godz. 16.30-21.

Podczas imprezy przewidziano wiele atrakcji. W ramach aktywnej plaży odbędą się zajęcia w blokach tematycznych. Kobiety będą mogły wziąć udział w zajęciach: Fitness, Zumba, trening funkcjonalny, a dzieci: zumba kids i fitness dla dzieci. Jeżeli zgłosi się odpowiednia liczba drużyn, najmłodsi będą mogli uczestniczyć w turnieju piłkarskim.

Na scenie odbywać się będą natomiast przedstawienie interaktywne, pokaz i nauka tańców animacyjnych prowadzonych przez animatorów, mini playback show dla dzieci i rodziców oraz liczne konkursy z nagrodami, m.in. kulinarny, bajkowy, rysunkowy, muzyczny. Dzieciom, dzięki sponsorowi pikniku, którym jest firma Kratki, zapewnimy także takie atrakcje jak: malowanie buziek, warsztaty garncarstwa, modelowanie baloników razem z dziećmi, zabawy z chustą, przechodzenie przez tunele, konkursy sprawnościowe, tańce animacyjne, pokazy eksperymentów naukowych i pokaz baniek mydlanych. Będzie można sprawdzić się na ściance wspinaczkowej, zagrać w buble football, a najmłodsi zapewne z przyjemnością skorzystają z przejażdżki na kucyku czy bryczką.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy