Dzielmy się posiłkiem

Dzielmy się posiłkiem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

W tym roku bank zorganizuje jeszcze jedną zbiórkę. - To będzie ostatni weekend listopada i zorganizowana zostanie wtedy zbiórka świąteczna. Dlaczego tak wcześnie? Bo musimy mieć czas żeby przekazać zebrane produkty do organizacji przygotowujących paczki – powiedziała Głogowska.

W ogólnopolskiej akcji „Podziel się posiłkiem” udział wziął także wiceprezydent Radomia Jerzy Zawodnik. - Nie wyobrażam sobie żeby komuś, kto prosi o chleb odmówić wsparcia. Zawsze tym chlebem możemy się z kimś podzielić, nawet jeśli sami mamy go niewiele. Trzeba takie akcje bardzo doceniać i trzeba pomagać – mówił wiceprezydent Zawodnik.

Jak się okazuje radomianie są naprawdę hojni i chętnie wspierają osoby, które potrzebują pomocy. Kosze w radomskich sklepach podczas zbiórek wypełniają się błyskawicznie. - Radomianie bardzo chętnie pomagają. Chcemy pomagać tym którzy pomocy potrzebują i chcemy dzielić się tym, co mamy – dodała Anna Głogowska.

Żywność zebrana podczas zbiórki „Podziel się posiłkiem” trafi do organizacji zajmujących się dożywianiem dzieci i do świetlic środowiskowych m.in. do świetlicy przy ul. Mroza.

Listę sklepów, w których organizowana jest akcja „Podziel się posiłkiem” znajdziecie TUTAJ. 

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy