Dyskusja o przywilejach pracowniczych w Łaźni

Dyskusja o przywilejach pracowniczych w Łaźni
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Na kolejnym spotkaniu z cyklu Salony Drogi Mlecznej odbędzie się dyskusja o przywilejach i prawach pracowniczych. Zgromadzeni goście będą dyskutować m.in. o tym, czy trzynastki są potrzebne? Jakie uprawnienia przysługują służbom mundurowym, nauczycielom czy górnikom? Czy zachowana jest przy tym zasada sprawiedliwości społecznej? 
Zaproszeni goście będą się starali wyjaśnić jaka jest współcześnie rola i funkcje związków zawodowych, a także jakie reformy warto wziąć pod uwagę. Debata jak zawsze będzie prowadzona w otwartej, dynamicznej formie pozwalającej uczestnikom na aktywną dyskusję. Poprowadzi ją Michał Dzierżak, a gośćmi będą: dr Katarzyna Kalinowska - adiunkt w Katedrze Biznesu i Finansów Międzynarodowych UTH w Radomiu, Janusz Cichy - nauczyciel, wykładowca, autor podręczników i programów kształcenia zawodowego (hotelarstwo, gastronomia, turystyka, przetwórstwo spożywcze), wieloletni doradca metodyczny, specjalista w zakresie zarządzania oświatą z doświadczeniem pracy w administracji samorządowej, p. Marcelina Zawisza - Członkini Zarządu Partii Razem. Wstęp na jest wolny.

Salony Drogi Mlecznej - to seria cyklicznych debat o tematyce społecznej i edukacyjnej. prowadzonych w innowacyjnej formie. Spotkania mają luźny, nieformalny, jednak w pełni merytoryczny charakter. Wśród poruszanych spraw, szczególne znaczenie mają te istotne dla społeczności lokalnej. Salony odbywają się raz w miesiącu. 

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy