Do Zakopanego po śmierć

Do Zakopanego po śmierć
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu przy współpracy z policjantami z Zakopanego udaremnili próbę samobójczą. Mężczyzna pozostawił list pożegnalny i najprawdopodobniej chciał targnąć się na własne życie.

Policjanci z wydziału kryminalnego radomskiej policji otrzymali wczoraj informacje, że jeden z mieszkańców Radomia wyszedł z domu pozostawiając list pożegnalny. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna będzie chciał popełnić samobójstwo. W porę o jego zamiarach powiadomiono policję i skuteczne działania policjantów sprawiły, że mężczyzna żyje.

Kryminalni ustalili, że mężczyzna bardzo lubił góry. Sprawdzali okolice naszego miasta, ale podejrzewali, że być może chciał pojechać do Zakopanego. Sprawdzili wszystkie połączenia z Radomia do Zakopanego i skontaktowali się z miejscowymi policjantami. Dzięki współpracy funkcjonariuszy i szybkiej interwencji mężczyzna został odnaleziony w jednym z pociągów. Cały i zdrowy został przekazany zespołowi pogotowia ratunkowego i przewieziony do szpitala.

Źródło: KMP Radom / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy