Czym dojedziemy na pokazy AIR SHOW?

Czym dojedziemy na pokazy AIR SHOW?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

26 i 27 sierpnia (sobota i niedziela) w godzinach ok. 7-20 zostanie uruchomionych pięć linii, które bezpośredni będą dojeżdżać w pobliże dwóch bram lotniska z wyznaczonych stref parkingowych oraz rejonu dworców PKP i PKS. W tym czasie na pokazy AIR SHOW 2017 dojedziemy nowymi autobusami z Dworca PKP (linia P1), Os. Michałów (linia P2), Gołębiowa (linia P3), Halinowa (linia P4), Os. Prędocinek (linia P5). Kursy w sobotę i w niedzielę będą odbywać z maksymalnymi częstotliwościami się co 5 minut za wyjątkiem linii P5 (co 10 minut). Mogą one ulec zmianie w przypadku dużej ilości pasażerów w godzinach szczytu.

W czasie trwania pokazów lotniczych zostaną wprowadzone również korekty tras linii miejskich. Nowy rozkład będzie obowiązywał linie: 1, 4, 5, 9, 10, 11, 14, 17, 21, 26. Szczegóły tras można sprawić TUTAJ

Bilety autobusowe będzie można nabyć u kierowców i w kioskach z prasą. Zostaną również uruchomione dodatkowe punkty ich sprzedaży. Na wszystkie linie komunikacji miejskiej w Radomiu, również nowo utworzonymi, będzie obowiązywał taryfa miejska.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy