Cztery pożary na terenie Radomia! AKTUALIZACJA

Cztery pożary na terenie Radomia! AKTUALIZACJA
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Pierwsze zgłoszenie dotyczące pożaru budynku mieszczącego się przy ul. 25 czerwca, Straż Pożarna otrzymała o godzinie 9:27. Na miejsce wysłano 4 jednostki.

- Pożar szybko został ugaszony. Ewakuowano osoby z sąsiednich budynków, które były zagrożone. – informuje dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu.

Informację o drugim pożarze otrzymano zaledwie minutę po pierwszym zgłoszeniu. Dotyczyło ono pożaru wysypiska śmieci mieszczącego się przy ul. Witosa w Radomiu.

- Na miejsce pożaru wysłano 2 jednostki. Z informacji jakie uzyskaliśmy, przyczyną pożaru mogło być podpalenie – dodaje dyżurny.

O godzinie 13:26 Straż Pożarna dostała zgłoszenie o pożarze jednego z budynków przemysłowych na terenie zakładu Imperial Tabacco Polska, mieszczących się przy ul. Tytoniowej.   

Czwartym miejscem, w którym wybuchł pożar tego dnia był opuszczony budynek produkcyjny znajdujący się przy ul. Czachowskiego.

- Na miejsce zostały wysłane trzy jednostki Straży Pożarnej. Spaleniu uległy śmieci mieszczące się w jednym z pomieszczeń budynku - informuje dyżurny. - Prawdopodobnie przyczyną pożaru było podpalenie.

N.Z.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy