Co Za Jazda! rusza!

Co Za Jazda! rusza!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


A że przy okazji każdy miał czas popatrzeć nie tylko na ulice Radomia z „innego punktu widzenia”, ale i popatrzeć na to, czy las zielony, czy łąka już z kwiatami, czy mijana właśnie rzeczka jest czysta i z rybami – to było wtedy najważniejsze! Mimo tego, że czasem było ciężko (bo leśne dukty), że ciepło (bo słońce), że za szybko (bo czołówka nadawała tempa) to i tak były to chwile, których się nie zapomina.


A i nastrój robił się fajny – nie może być inaczej, kiedy na trasie rodzą się nowe znajomości, a atmosfera sprzyja – to jego kulminacją było kończące zawsze ognisko i pieczenie kiełbasek. Mniam.

Czasami było też i rozrywkowo. Oj, jak bardzo. I folkowo, i rubasznie i z disco-polo na ustach.

Bywały też i chwile z historycznym zacięciem. Inaczej się nie da, gdy przebywa się pod wieżą zamku w Iłży. Niestety, Białej Damy nie zauważyliśmy, choć między murami chadzały inne (też bardzo interesujące) damy…


A i kąpać mógł się ten, kto chciał poczuć odrobinę lata bo Jagodno pobiło wszystko. I dlatego w tym roku również ruszamy do Jagodna i pierwsza wyprawa Co Za Jazda! za swój cel wybrała malowniczy zalew w Jagodnie. Ruszamy w niedzielę o godz. 10.30 spod Radia Rekord na Okulickiego 39 (ale zbieramy się od godz. 10.00). Zabieramy:

1) siebie,

2) rower,

3) rodzinę (teściową również, jak nas pozostała część rodziny zmusi)

4) przyjaciół, znajomych, sąsiadów,

5) cos do picia (ale bez przesady!)

i jedziemy!

W Jagodnie, jak zawsze na koniec każdego wyjazdu będzie ognisko z pieczeniem kiełbasek, i popijemy sobie… wody mineralnej! I pośpiewamy a dla jeszcze lepszego humoru będą i upominki.


Jak się zapisać? Bardzo prosto. Wystarczy teraz już wysłać SMS pod nr 7248 (2,46 zł z VAT) o treści: JAZDA.JAGODNO,IMIĘ I NAZWISKO. Otrzymacie wtedy SMS-a zwrotnego, który będzie potwierdzał uczestnictwo i będzie pozwalał na kiełbaskę, pieczywko, dodatki i wodę na ognisku. Dlatego koniecznie takiego smsa trzeba zachować.

I to by było na tyle. Ale jazda ta Co Za Jazda!, prawda? Do zobaczenia!


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy