Co poprawi bezpieczeństwo w regionie?

Co poprawi bezpieczeństwo w regionie?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Podobne debaty na temat bezpieczeństwa zostały przeprowadzone w ubiegłym roku. Łącznie w 36 powiatach odbyło się 56 dyskusji z udziałem władz województwa, a także przedstawicieli policji. Kolejna edycja konsultacji rozpoczęła się w Radomiu. Podczas debaty w Wyższej Szkole Handlowej, wszyscy chętni mogli zgłaszać swoje pomysły i sugestie do planu poprawy bezpieczeństwa. W spotkaniu z mieszkańcami brali udział m.in. Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki, insp. Cezary Popławski, Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji w Radomiu, a także insp. Karol Szwalbe, Komendant Miejski Policji w Radomiu.

Jak się okazało, ludzie wciąż najbardziej obawiają się zakłóceń porządku publicznego, a także niebezpiecznych sytuacji na drogach. Oprócz tego ważną kwestią dla lokalnego społeczeństwa jest walka z przemocą w rodzinie. Komendant Cezary Popławski zapewnił, że wszystkie sugestie i postulaty mieszkańców dotyczące poprawy bezpieczeństwa będą analizowane, a następnie realizowane przez policjantów podczas codziennej służby.


MS/foto. KMP w Radomiu

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/policja/konsultacje.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96