Charytatywny Turniej w Kręgle

Charytatywny Turniej w Kręgle
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W trakcie eventu przewidziany jest Turniej Kręgli, licytacja, pokaz mody InVOGUE, występy, a dla najmłodszych opieka i różne atrakcje. Do udziału zaproszono wiele znanych i lubianych osób, między innymi piosenkarkę Iwonę Węgrowską, mistrzynię Europy w boksie Ewę Brodnicką,  radomskich sportowców siatkarzy, piłkarzy, koszykarzy i muzyków.

Impreza rozpocznie się o godzinie 14 (potrwa do 18) w dniu 28 maja (niedziela) w MK Bowling w Galerii Rosa (ul. Żeromskiego 52).

Norbert urodził się 13 lipca 2013 roku jako zdrowe dziecko. W wieku dwóch lat dostał drgawek. W szpitalu zrobiono mu badania, jednym z nim były próby wątrobowe. Wynik wyszedł bardzo wysoki, dlatego został skierowany do Centrum Zdrowia Dziecka z podejrzeniem uszkodzonej wątroby. Badanie CPK wykazało, że problem nie dotyczy wątroby, lecz mięśni. Badania genetyczne potwierdziły zanik mięśni Duchenne’a. Ta choroba dotyczy tylko chłopców i prowadzi do zaniku wszystkich mięśni.

Norbert w wieku 10 lat przestał chodzić, porusza się na wózku. Aby spowolnić chorobę potrzebuje codziennej rehabilitacji, wizyt lekarskich (kardiolog, neurolog, okulista) i badań. Norbert jest pogodnym, uśmiechniętym dzieckiem.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.
o godzinie 14 (potrwa do 18) w dniu 28 maja (niedziela) w MK Bowling w Galerii Rosa (ul. Żeromskiego 52)


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy