Bułgarscy goście... o 13 za dużo

Bułgarscy goście... o 13 za dużo
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Wczoraj w okolicach Jedlanki, na drodze krajowej nr 7, policjanci radomskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej mercedesa sprintera, który przekroczył dozwoloną prędkość o blisko 30 km/h. Podczas kontroli policjanci ujawnili, że pojazdem tym porusza się 18 osób, gdzie zgodnie z danymi określonymi w dowodzie rejestracyjnym maksymalnie mogło znajdować się 5 osób. Samo przewożenie pasażerów w liczbie przekraczającej liczbę miejsc określonych w dowodzie rejestracyjnym stanowi zagrożenie dla wszystkich pasażerów.

Pojazdem kierował 45-letni obywatel Turcji, który przewoził o 13 osób za dużo. Dodatkowo mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Wszyscy pasażerowie to obywatele Bułgarii. Ściśnięci siedzieli na kolanach u innych pasażerów i na podłodze, i jak się okazało jechali na wesele z Kielc do Warszawy.

Funkcjonariusze zakazali dalszej jazdy z taką liczbą osób. Pasażerowie musieli czekać na inny transport. Policjanci ukarali sprawcę wykroczenia mandatem karnym w wysokości 1100 zł.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy