BO 2018. Głosowanie do środy

BO 2018. Głosowanie do środy
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Do tej pory głosy oddało około 10 tys. osób, z których większość wypełniło tradycyjną, papierową kartę do głosowania. - Teraz, kiedy zbliża się koniec glosowania obserwujemy wzrost  liczby głosów oddawanych przez internet. Myślę, że tak będzie do jutra, do północy - mówi dyrektor Kancelarii Prezydenta Mateusz Tyczyński. – Zachęcam do udziału w głosowaniu, bo to moment, w którym każdy z nas bezpośrednio może decydować o tym, jak będzie się zmieniało nasze najbliższe otoczenie.


Głosowanie na projekty zgłoszone do przyszłorocznego budżetu obywatelskiego trwa od 15 maja. Stacjonarne punkty działają w czterech miejscach: w urzędzie miejskim przy ul. Kilińskiego i Żeromskiego, w Biurze Rady Miejskiej przy ul. Moniuszki i w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Struga.

Oprócz tego codziennie, na terenie całego miasta pojawiają są mobilne punkty głosowania. Do tej pory radomianie mogli oddać głosy w ponad 150 miejscach. Tak będzie do końca głosowania.W środę, 14 czerwca w godz. 17-19 pracownicy Referatu Komunikacji Społecznej będą dyżurować w Leclercu, Centrum Handlowym M1 i w Galerii Słonecznej.

Aby zagłosować przez internet należy wejść na stronę www.konsultacje.radom.pl . Wszystkie osoby, które chcą zagłosować tą drogą mogą skorzystać ze specjalnej infolinii, gdzie można zasięgać porad lub zgłaszać problemy techniczne. Pomoc można uzyskać telefonując pod numer: 797 141 654.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy