Bitwa Sztuki w Galerii Słonecznej. Zwycięzca zgarnie MacBooka

Bitwa Sztuki w Galerii Słonecznej. Zwycięzca zgarnie MacBooka
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

22 i 23 czerwca 2013 w Galerii Słonecznej rozegra się bitwa na pędzle. Zwycięzca zgarnie MacBooka Pro 15 Apple (Retina, procesor i7). Będzie też nagroda publiczności - Apple iPad 2.

W jeden z czerwcowych weekendów klienci Galerii Słonecznej będą mogli spotkać się z „żywą” sztuką.
Półfinaliści i finaliści „Bitwy Sztuki” wykonają prace konkursowe na oczach widzów. Aby wziąć udział w konkursie, należy stworzyć pracę techniką malarską lub rysunkową - temat: "DZISIAJ" - i przesłać jej cyfrowy skan lub reprodukcję wraz ze zgłoszeniem do konkursu do 18 czerwca 2013, do godz. 24, na adres konkurs@galeriasloneczna.pl.

- Zapraszamy do udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody. Oprócz samej artystycznej bitwy dla odwiedzających Galerię Słoneczną przygotowaliśmy na sobotę i niedzielę 22 i 23 czerwca liczne atrakcje, między innymi pokazy fitness, mody i tańca hip-hop oraz finał konkursu na najciekawszą stylizację inspirowaną latem i radością życia - mówi Katarzyna Nagrodzka z Galerii Słonecznej.

Spośród nadesłanych prac jury wybierze 15 półfinalistów, którzy zmierzą się w artystycznym turnieju w Galerii Słonecznej w sobotę, 22 czerwca. Półfinaliści będą mieli do dyspozycji sztalugę oraz podkład malarski. Ich zadaniem będzie przygotowanie w ciągu 5 godzin pracy na zadany temat, z wykorzystaniem własnych narzędzi oraz materiałów. O godz. 18.00, w okolicach sceny głównej, jury dokona ostatecznej weryfikacji prac i wyłoni   trzech finalistów.  

Zwycięzcę „Bitwy Sztuki” poznamy w niedzielę, 23 czerwca 2013. W finale trzej artyści wybrani w II etapie będą walczyć o nagrodę główną oraz nagrodę publiczności. Ok. godz. 11.30 finaliści poznają temat pracy. Następnie zawodnicy wraz z opiekunami udadzą się do sklepu plastycznego i mając do dyspozycji 500 zł będą musieli w ciągu 10 minut zakupić narzędzia i materiały niezbędne do wykonania pracy finałowej. Finał konkursu odbędzie na scenie głównej w Galerii Słonecznej, na parterze, przy wejściu od ul. Struga. O godz. 13 rozpocznie się finalna bitwa, która potrwa cztery godziny.

źródło: Galeria Słoneczna

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/4_kultura/615x300.png): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96