Aplikacja Air Show Go!

Aplikacja Air Show Go!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Aplikację na smartfony i tablety będzie można pobrać od 7 sierpnia; będzie dostępna dla urządzeń mobilnych z systemami operacyjnymi iOS oraz Android.


Wszystkie informacje w jednym miejscu

Dzięki aplikacji będziemy mogli zlokalizować obiekty i miejsca na terenie odbywających się Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show 2017 w Radomiu. „W aplikacji użytkownicy znajdą rzeczywistą mapę lotniska Radom-Sadków, na którą zostanie naniesiony plan pokazów z listą wszystkich wystawców, ze szczegółowymi opisami marek i oferty stoisk. Aplikacja umożliwi widzom znalezienie poszukiwanego obiektu poprzez wyszukiwanie za pomocą słów-kluczy” – czytamy na stronie airshow.wp.mil.pl.

Poprzez aplikację uczestnicy pokazów będą informowani o ważnych wydarzeniach w trakcie Air Show. „Zostanie także udostępniony szczegółowy program pokazów w trybie on-line, który będzie aktualizowany w czasie rzeczywistym” - czytamy dalej.

W aplikacji znajdziemy wszystkie wydarzenia związane z Air Show, które dodatkowo będą posortowane według godzin rozpoczęcia. Uczestnicy będą je mogli dodatkowo ocenić. Znajdziemy tu także biogramy osób związanych z pokazami. Każdy, kto stanie się użytkownikiem aplikacji, będzie ją mógł spersonalizować; poprzez wybór wydarzeń, które najbardziej nas interesują danego dnia, stworzymy indywidualny harmonogram udziału w pokazach.


Dodaj zdjęcia, pobierz zdjęcia

Aplikacja Air Show Go! będzie zawierać także fotobudkę, czyli galerię zdjęć stworzoną przez fotografie przesłane przez użytkowników, którzy pobrali aplikację. W folderze multimedia znajdą się skategoryzowane zdjęcia, dźwięki i filmy.

Aplikacja będzie także przydatna instytucjom i firmom, które będą gościć na pokazach.Znajdą się tu także informacje na temat maszyn i statków powietrznych, które przez dwa dni będzie można oglądać na wystawie statycznej i na niebie nad Radomiem.


Klikasz i wiesz, gdzie jesteś

W aplikacji znajdziemy interaktywne mapy. „Po kliknięciu w pinezkę wyświetla się ekran ze szczegółami – nazwa miejsca, opis, zdjęcia, adres z możliwością przejścia do nawigacji lub planu. Pinezki mają różne kształty i kolory w zależności od kategorii do jakiej zostały przypisane” - wyjaśnia na stronie airshow.wp.mil.pl Arian Czyczerski, dyrektor firmy Meeting Application, która projektuje rozwiązanie mobilne dedykowane tegorocznemu Air Show w Radomiu. - Aplikacja Air Show Go! będzie idealnym uzupełnieniem atrakcji odbywających się podczas tego dwudniowego wydarzenia. Z pewnością przysłuży się tak widzom, jak i wystawcom oraz samym organizatorom.


Bezpłatne karty wstępu

Niezbędne informacje dotyczące sposobu pobrania bezpłatnych kart wstępu na pokazy mają być dostępne na stronie airshow.wp.mil.pl w poniedziałek, 31 lipca. 

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy