Anna Kwiecień wiceministrem zdrowia?

Anna Kwiecień wiceministrem zdrowia?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Zbigniew Kuźmiuk, dr ekonomii, doskonale znający mechanizmy unijne najprawdopodobniej zostanie ministrem gospodarki. Europoseł spotkał się ostatnio z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim i wiceprezesem partii oraz kandydatką na premiera Beatą Szydło.

Poseł Dariusz Bąk, leśnik z Mogielnicy, wieloletni dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu jest typowany na wiceministra środowiska lub na ministra gdyby typowany na tę funkcję profesor Jan Szyszko nie został ministrem w tym resorcie ze względu na stan zdrowia.

Anna Kwiecień, była wiceprezydent Radomia odpowiedzialna za wydział zdrowia i polityki społecznej może zostać wiceministrem zdrowia. Posłanka z wykształcenia specjalizacja w zakresie pielęgniarstwa położniczo-ginekologicznego ukończyła również studia na wydziale Ekonomiki i Organizacji Ochrony Zdrowia w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie oraz studia podyplomowe "Kontrola i audyt wewnętrzny w gospodarce i administracji publicznej" w Wyższej Szkole Biznesu im. bp. Jana Chrapka w Radomiu.

Pozostaje pytanie czy były prezydent Radomia Andrzej Kosztowniak może liczyć na jakieś stanowisko w gabinecie Beaty Szydło?  

Red.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy