Air Show 2017: Kobieta ranna podczas pokazów (FOTO)

Air Show 2017: Kobieta ranna podczas pokazów (FOTO)
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJW niedzielę (27 sierpnia) o godz. 14.21 pokazy zostały wstrzymane. Nad lotnisko zbliżały się czarne chmury, z którym po chwili rozpętała się gwałtowna burza. Widzowie przebywający na płycie lotniska szukali schronienia, ale nie wszyscy zdołali dotrzeć do bezpiecznego miejsca. O braku szczęście może mówić 42-letnia kobieta, która została uderzona balonem reklamowym, który zerwał się z mocowań. Kobiecie błyskawicznie została udzielona pomoc.

Poszkodowana została przewieziona do szpitala polowego na terenie lotniska, a następnie do jednego z radomskich szpitali. Kobieta ma niegroźny uraz głowy.O całym zdarzeniu informowaliśmy na bieżąco w naszej relacji LIVE. 

Dodatkowo do szpitala trafiły cztery osoby na badania diagnostyczne. 

Pokazy zostały wznowione. Relacja LIVE trwa – TUTAJ.  

Tegoroczne wydarzenie organizowane jest przez Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych, Miasto Radom, Port Lotniczy Radom, Agencję Mienia Wojskowego, Fundację Inicjatywy Młodzieżowych i radomskie spółki miejskie. Imprezę wspiera przemysł: PGZ (partner strategiczny), Orlen, PAŻP, SAAB Defence and Security, LOT S.A., ITWL oraz WB Group (partnerzy główni). 

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ


KD / fot. AH

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy