5 najchętniej czytanych tekstów sierpnia na CoZaDzien.pl

5 najchętniej czytanych tekstów sierpnia na CoZaDzien.pl
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ1. Air Show 2017 – relacja LIVE TUTAJ i TUTAJ.

Sierpień został zdominowany przez Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2017. Przez dwa dni prowadziliśmy dla Państwa bezpośrednią transmisję z lotniska. Łącznie nadawaliśmy przez ponad 26 godzin publikując w tym czasie ponad 100 informacji, w tym wiele zdjęć i filmów. Tysiące osób wybrało nasze relacje za co serdecznie dziękujemy!

2. Air Show 2017 – Kobieta ranna podczas pokazów TUTAJ.

Na drugim miejscu wśród najchętniej czytanych tekstów znalazła się informacja o rannej kobiecie podczas Air Show. 42-latka nie zdołała się schować przed burzą i została raniona przez zerwany balon reklamowy. My relacjonowaliśmy to na bieżąco, a potem napisaliśmy o tym jako pierwsi. Na szczęście kobiecie nic się nie stało i po krótkich badaniach została zwolniona do domu.

3. Śmierć na torach – TUTAJ

Skład podium zamyka mało przyjemna wiadomość o mężczyźnie, który rzucił się pod pociąg. Niestety poniósł śmierć na miejscu.

4. Połamane drzewa na cmentarzy – TUTAJ

Burza, która przerwała pokazy lotnicze na Air Show przeszła również przez Radom. Mocno ucierpiał na tym cmentarz przy ul. Limanowskiego. Zdjęcia z połamanymi drzewami dostaliśmy od naszych czytelników za co serdecznie dziękujemy.

5. 30 osób zatruło się salmonellą w Radomiu – TUTAJ

Zestawienie pięciu najchętniej czytanych tekstów w sierpniu zamyka informacja o feralnym weselu. Podczas zabawy 30 osób zatruło się salmonellą. A to nie jedyny taki przypadek w minionym miesiącu, bowiem podobny przypadek zdarzył się podczas pielgrzymki, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Łącznie w sierpniu portal CoZaDzien.pl było 96 131 unikalnych użytkowników, którzy odwiedzili 4 324 024 strony! Dane pochodzą z Google Analytics. Dziękujemy, że jesteście z nami!

A już jutro zapraszamy Państwa na zestawienie pięciu najchętniej oglądanych galerii w sierpniu na portalu CoZaDzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy