4 osoby zginęły w wypadku w Mleczkowie

4 osoby zginęły w wypadku w Mleczkowie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Do najpoważniejszego zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 4.30 w Mleczkowie. W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe, jaguar, który jechał od Radomia w kierunku Zakrzewa oraz vw polo, wyjeżdżający z posesji. Na miejscu zdarzenia zginęła 73-letnia pasażerka vw, natomiast w szpitalu zmarła 44-letnia kierująca vw i dwoje pasażerów tego auta, 47-letni mężczyzna i 9-letnia dziewczynka. W szpitalu jest 12-letnia pasażerka vw i 27-letni kierowca jaguara.

W niedzielę ok. godz. 12 w miejscowości Gózd doszło do zderzenia dwóch aut. 19-latek kierujący pojazdem marki peugeot z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z renault, którym kierował 74-letni obywatel Francji. Kierujący i troje pasażerów z peugeota  w wieku 19 -21 lat oraz kierujący i troje pasażerów z renault w wieku 65-72 zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach w szpitalu pozostało 3 osoby, kierowca i dwoje pasażerów peugeota.

Również po godz. 12 w niedzielę do wypadku doszło w miejscowości Polany, gm. Wierzbica. 21-latek kierując pojazdem marki rover stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie. Kierowca i pasażerowie w wieku 17, 33, 62 lat zostali przewiezieni do szpitala. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości kierującego okazało się, że jest po alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 0,3 promila alkoholu w organizmie.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy