10 kilometrów lampek rozświetli Radom

10 kilometrów lampek rozświetli Radom
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
[gallery id=1371]

Przed gmachem Urzędu Miejskiego stanęły np. dwie sztuczne choinki o wysokości 3 i 4 metrów, wykonane w całości przez pracowników ZUK. Obie są oplecione sztucznym igliwiem i udekorowane lampkami LED-owymi. Podobne dekoracje zakryją kwietniki na rondzie imienia Narodowych Sił Zbrojnych, czyli przy wylocie w kierunku Warszawy. 

- Świątecznego uroku nadają też żywe choinki, które zostały ustawione tymczasowo przez ZUK u zbiegu ulic Traugutta i Narutowicza oraz przy skrzyżowaniu ulic Traugutta, Poniatowskiego i Beliny-Prażmowskiego, naprzeciwko dworca PKP. Nowością jest spory iglak, który stoi u zbiegu ulic Żeromskiego i Focha, tuż koło placu z nowymi fontannami. W porozumieniu z nami ten element dekoracji wykonała na swój koszt firma PGE, której logo znajduje się na ozdobionym drzewku i banerach zasłaniających stojak - tłumaczy Marcin Walasik, rzecznik ZUK. 

Najwięcej lampek zdobi główny deptak miejski. Korony drzew przed gmachem Urzędu Miejskiego rozświetlają lampki LED-owe. Bożonarodzeniowe gwiazdy znajdują się na latarniach wzdłuż deptaka. Ponadto nad ulicą Żeromskiego i okolicznymi Moniuszki, Niedziałkowskiego oraz Traugutta zamontowano kolorowe przewieszki. Do świąt na drzewach w centrum miasta zabłyśnie w sumie około 10 kilometrów lampek, a na latarniach pojawiło się blisko 140 sztuk ozdób wykonanych z węża świetlnego. Nad ulicami świeci też 10 przewieszek.


Źródło: ZUK Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy