10 i 11 listopada: praca urzędów i komunikacja

10 i 11 listopada: praca urzędów i komunikacja
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Poniedziałek, 10 listopada będzie dniem wolnym w Starostwie Powiatowym w Radomiu (w zamian za święto przypadające w sobotę, tj. 1 listopada 2014 r.). Filie Wydziału Komunikacji w Iłży i Pionkach będą działały bez zmian.


W poniedziałek nieczynny będzie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Urząd Miejski w Radomiu. W UM dyżur w godzinach 8.00 – 12.00  pełnić będzie jedynie referat zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego.

10 listopada jest dniem wolnym od pracy we wszystkich jednostkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W oddziale radomskim / wejście B / i w Inspektoracie w Grójcu klienci mogą składać dokumenty w urzędomatach, czynnych całą dobę. W pozostałych jednostkach, w godzinach od 8 do 15 dyżurować będą pracownicy. ZUS informuje, że zainteresowani mogą skorzystać z usług telefonicznych, proponowanych przez Centrum Obsługi Telefonicznej, które będzie dostępne w godzinach od 7 do 18: 801 400 987 – to numer przeznaczony do obsługi połączeń krajowych z telefonów stacjonarnych; 22 560 16 00 – to numer przeznaczony do obsługi połączeń z telefonów komórkowych i stacjonarnych.

Kursowanie autobusów

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały następująco:

- 10 listopada 2014 roku (poniedziałek): według rozkładów sobotnich;
- 11 listopada 2014 roku (wtorek): według rozkładów niedzielnych.

RED, fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy