10 sposobów na... udany podryw.

10 sposobów na... udany podryw.
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
1.Wybieramy odpowiednią kandydatkę

Wiadomo – rzecz gustu. Oprócz tego, że rozróżniamy trzy rodzaje ofiar: blondynki, brunetki i płomiennowłose, najlepiej jeszcze zwrócić uwagę na aktualny nastrój i oczywiście na różne inne walory. Jeśli wyczuwamy pozytywne wibracje, czyli dziewczę na nas spogląda i do tego jeszcze się uśmiecha, to atakujemy.

2. Pierwsze wrażenie

Jest chyba najważniejsze. Od początkowych minut zależy powodzenie naszej akcji. Podejdź i powiedz to, co naprawdę chcesz powiedzieć. Bądź szczery i nie wymyślaj historyjek z księżyca. To może wyświechtane stwierdzenie, ale najlepiej być po prostu sobą i nie trząść porciętami ze strachu. Jeśli się nie uda, to trudno. Jest tyle pięknych dziewcząt na tym świecie.

3. Bądź tajemniczy

Nie mów dużo o sobie. Gadatliwość to cecha paskudna. Kiedy jeszcze zaczniesz zanudzać o pogodzie i twoich porannych bólach w krzyżu, to jesteś spalony. Nie odkrywaj od razu historii swojego życia od chwili poczęcia. Nudy. Lepiej słuchać.

4. Nie dłub w nosie i nie przeklinaj

Nawet jeśli chodzi tylko o przygodę na jedną noc, pamiętaj, że kobiety zawsze chcą się czuć jak damy. Zwykły komplement może dużo pomóc. Zasady dobrego wychowania zawsze działają.

5. Nie pytaj od razu o numer telefonu

Lepiej będzie jak zapytasz, w jakich miejscach często bywa i gdzie można ją spotkać. Oczywiście można też na barowej serwetce zapisać swój numer telefonu z jakimś miłym dopiskiem i wręczyć jej na koniec rozmowy. Ciekawość nie pozwoli jej nie przeczytać wiadomości. Zasady dobrego wychowania zawsze działają.

6. Spróbuj znaleźć wspólny temat do rozmowy

Jeśli ci się to uda, to bardzo dobrze. Można wymienić się doświadczeniami, poznać jej punkt widzenia i opowiedzieć jakąś ciekawostkę. Ale tutaj również z umiarem.

7. Zachowaj dobry nastrój

Ona na pewno nie zainteresuje się tobą, jeśli będziesz wyglądał jak po 10-ciu godzinach pracy w kamieniołomie. Uśmiech to podstawa. Narzekanie na cały świat nic nie zdziała. A przy tym patrz jej w oczy, żeby wiedziała, że słuchasz i przyjmujesz do wiadomości, co mówi. Mimo iż czasami przekaz może być nudny.

8. Nie wymądrzaj się

Nie zachowuj się, jakbyś wszystko wiedział najlepiej. Gdy ona się myli, nie poprawiaj jej za wszelką cenę. Tym bardziej, jeśli ma to być jednorazowe spotkanie całonocne. Kogo to obchodzi?

9. Użyj poczucia humoru

Nie chodzi o to, żeby opowiedzieć jej milion dowcipów, a tym bardziej tych przeznaczonych do opowiadania w męskim gronie. Użyj humoru sytuacyjnego. To trudna sztuka. Ale jest bardzo skuteczna i świadczy o twojej inteligencji. Kobiety uwielbiają się śmiać i trzeba to perfidnie wykorzystywać!

10. Korzystaj z serwisów randkowych

Tutaj możemy jednak wpaść w pułapkę. Na jej profilu może nie być zdjęcia lub zamieszczona fotografia znacznie odbiega od rzeczywistości. Przed spotkaniem na żywo warto zabezpieczyć się przed taką sytuacją. Wcześniej uzgodnij z kumplem, że w razie czego puścisz mu „głuchego”. Jak oddzwoni, to wymigasz się jakimś ważnym, nagłym spotkaniem. Tak będzie grzecznie i kulturalnie.

KrzyCh

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy