Radomka Challenge doceniony!

Radomka Challenge doceniony!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

"Radomka Challenge" to program, który realizujemy w ramach naszej współpracy z zespołem E. Leclerc Radomka Radom. Siatkarki naszego zespołu mierzą się z wyzwaniami pozostającymi w obrębie ich dyscypliny. Zadania nie są łatwe, ale nasze dziewczyny radzą sobie z nimi całkiem nieźle. Program zdobył sporą popularność wśród radomskich fanów siatkówki. Doceniono go także na arenie krajowej. Portal Sportowe Fakty WP wybrał "Radomka Challenge" do zestawienia Marketingowych Przebojów Tygodnia.

http://www.cozadzien.pl/sport/radomka-challenge-gabriela-borawska/44960

Autorzy zestawienia zauważyli, że polskie kluby siatkarskie nie do końca dobrze radzą sobie z marketingiem i obecnością w social media. W związku z tym postanowili wyróżnić inicjatywy, które wyłamują się z tego schematu. Jedną z nich została właśnie "Radomka Challenge". Artykuł można znaleźć TUTAJ.

Jak widać, nasza akcja "Radom Górą!" nie jest przypadkowa. Zyskaliśmy kolejną rzecz, z której możemy być dumni i zapowiadamy, że to jeszcze nie koniec naszych pomysłów. Tymczasem zapraszamy do śledzenia naszej serii "Radomka Challenge", która ukazuje się co tydzień na naszym portalu.

Szymon Janczyk / fot. Emil Ekert

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub

Polecamy