RADOM FOOD FEST: Poznajcie restaurację Sushi Kushi!

RADOM FOOD FEST: Poznajcie restaurację Sushi Kushi!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Przepyszne przystawki, doskonałe dania główne i znakomite desery - szykuje się prawdziwa kulinarna uczta, podczas której rozsmakujemy się w potrawach lokalnych restauracji i kawiarni. Nie zabraknie także ciekawych konkursów dla uczestników i samych restauratorów. A wszystko to podczas Radom Food Fest – Rozsmakuj się w Radomiu!

Festiwal jest nie tylko doskonałą okazją do odwiedzenia ulubionych lokali i poznania tych, w których jeszcze nie mieliśmy okazji gościć, ale także do wyboru najlepszego restauratora w mieście!

 

Sushi Kushi jest to największa sieć restauracji w Polsce, a od niedawna lokal znajduje się również w Radomiu przy ul. Moniuszki 26. Co wyróżnia Sushi Kushi? Różnorodne menu, w którym znajduje się nie tylko sushi, lecz także pyszne zupy, makarony, desery, przygotowywane z najwyższej jakości produktów. Sushi to nie tylko potrawa lecz także sposób przygotowania, podania i dekoracji. Na życzenie klientów w swojej ofercie lokal oferuje także cateringi na wszelkie okazje. Zamówienia realizacji dla osób prywatnych, a także firm, urzędów czy imprez okolicznościowych.

Głosować na Sushi Kushi możecie tutaj...

http://www.cozadzien.pl/radom-food-fest/radom-food-fest-juz-mozesz-wybrac-najlepsza-restauracje/45443

... a wszystkie restauracje biorące udział w Radom Food Fest, znajdziecie tutaj!

http://www.cozadzien.pl/radom-food-fest/radom-food-fest-zobacz-co-zjemy/45478

czd

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub

Polecamy