RADOM FOOD FEST: Poznajcie kawiarnię Marcus Cafe

RADOM FOOD FEST: Poznajcie kawiarnię Marcus Cafe
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Przepyszne przystawki, doskonałe dania główne i znakomite desery - szykuje się prawdziwa kulinarna uczta, podczas której rozsmakujemy się w potrawach lokalnych restauracji i kawiarni. Nie zabraknie także ciekawych konkursów dla uczestników i samych restauratorów. A wszystko to podczas Radom Food Fest – Rozsmakuj się w Radomiu!

http://www.cozadzien.pl/radom-food-fest/radom-food-fest-pierwsze-dni-glosowania-za-nami/45589

Festiwal jest nie tylko doskonałą okazją do odwiedzenia ulubionych lokali i poznania tych, w których jeszcze nie mieliśmy okazji gościć, ale także do wyboru najlepszego restauratora w mieście!

Marcus to magiczna kawiarenka w samym centrum Radomia. Przyjazne wnętrze otulone aromatem prawdziwej kawy kusi niezwykłą atmosferą, klimatyczną muzyką i domowymi słodkościami. Szarlotka i sernik babci Eli nie mają sobie równych. Desery lodowe, z których słyniemy to poezja smaku, a bogaty wybór herbat z tajemnicą zaspokoi każde podniebienie. Jednak to co jest największą pasją i sercem właścicielki tego miejsca to kawa.

Kawiarnia otwarta jest na wszystkich, a równocześnie pieczołowicie przestrzega się tam wszelkich zasad dobrego smaku i najwyższej jakości. Kawa z Marcusa jest wyjątkowa nie tylko przez swój niepowtarzalny, cudownie tradycyjny i głęboki smak, ale także dzięki temu, że jest tylko w Marcusie.

Głosować na Marcus Cafe możecie tutaj...

http://www.cozadzien.pl/radom-food-fest/radom-food-fest-juz-mozesz-wybrac-najlepsza-restauracje/45443

... a wszystkie restauracje biorące udział w Radom Food Fest, znajdziecie tutaj!

http://www.cozadzien.pl/radom-food-fest/radom-food-fest-zobacz-co-zjemy/45478

czd

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub

Polecamy