Radom Food Fest. La Melisa

Radom Food Fest. La Melisa
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Radom Food Fest to festiwal smaków w wykonaniu lokalnych restauratorów, kawiarni i punktów gastronomicznych. Impreza odbędzie się od 2 do 6 października. Restauracje, lokale i kawiarnie, które chciałyby dołączyć do wydarzenia i zaprosić do siebie radomian ciekawych nowych smaków, proszone są o kontakt poprzez profil na Facebooku – Radom Food Fest - TUTAJ; lista jest wciąż otwarta. Więcej na temat imprezy TUTAJ

Jedną z restauracji, która weźmie udział w festiwalu jest La Melisa Cafe and Restaurant przy ul. Mieszka I 22A, która jest miejscem wyjątkowym, ponieważ tutaj gotuje się w zgodzie z naturą: bez sztucznych przypraw, barwników, konserwantów, glutaminianu sodu, bez smażenia na głębokim oleju, bez użycia kuchenek mikrofalowych.

- Produkty, z których przygotowujemy posiłki, są zawsze świeże oraz starannie wyselekcjonowane, zakupione u lokalnych dostawców. Karta menu zmienia się sezonowo, a znajdują się w niej specjały kuchni całego świata m.in. krem z kasztanów, wenecka zupa z ryb i owoców morza, wiener schnizel czy steki na gorącym kamieniu - mówi Ewelina Barańska, menedżer restauracji La Melisa. - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom radomian stworzyliśmy miejsce wyjątkowe także pod względem organizacji imprez okolicznościowych. Chrzciny, komunie, imprezy firmowe, a nawet wesela do 120 osób to nasza specjalność.

Budynek restauracji to komfortowe pomieszczenia, stwarzające wiele możliwości, wyposażone w najnowocześniejsze systemy wentylacji, klimatyzacji i rekuperacji oraz kuchnia z najlepszymi, dostępnymi na rynku piecami i innymi urządzeniami, którymi mogą poszczycić się tylko renomowane restauracje. Teren wokół budynku jest ogrodzony i zagospodarowany piękną zielenią. Ponadto, goście mogą korzystać z wygodnego i bezpłatnego parkingu. 
W ofercie restauracji od poniedziałku do piątku znajdują się pyszne lunche, a osobom bardziej zapracowanym restauracja oferuje catering pudełkowy, czyli całodzienny zestaw pięciu posiłków przyrządzany każdej nocy i dostarczany rano pod wskazany adres.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Polecamy